Poradnik pracownika

Na czyje wsparcie mogę liczyć w agencji pracy PowerJobs?

Ten artykuł odpowie na wiele Twoich pytań o przebieg rekrutacji i późniejszą organizację Twojej pracy. Opowiemy również o zakresie działań pracowników agencji zatrudnienia – rekruterów i koordynatorów, których rola polega na pomocy w znalezieniu pracy i otaczaniu Cię opieką podczas jej wykonywania.

PowerJobs – organizacja pracy na piątkę!

W PowerJobs dbamy o Twój komfort, dlatego nasz zespół jest podzielony na kilka odrębnych działów. Każdy z działów – rekrutacja, koordynacja i kadry ma ściśle określony zakres zadań.

W tym artykule przybliżymy Ci sylwetkę rekrutera oraz koordynatora, gdyż to właśnie oni są odpowiedzialni za wspieranie Ciebie na każdym etapie współpracy z nami. Omówimy pokrótce zakres działań poszczególnych osób oraz sposób kontaktu, byś wiedział, do kogo i z jakim problemem możesz się zwrócić. Pamiętaj jednak, że jeśli kiedykolwiek będziesz mieć wątpliwości do kogo z danym problemem się zwrócić, śmiało możesz zwrócić się do każdej osoby z biura PowerJobs, z którą jesteś w kontakcie – z pewnością pomoże Ci i skieruje Cię do odpowiedniej osoby.

Jesteś rodzicem? Poznaj swoje przywileje w pracy.

Rekruter – pierwszy kontakt z kandydatem

Rekruter: przedstawia oferty pracy, proponuje najbardziej dopasowaną ofertę, przeprowadza przez proces rekrutacji, kieruje na badania wstępne | Na czyje wsparcie mogę liczyć w agencji pracy PowerJobs?

Swoją przygodę z PowerJobs rozpoczynasz w towarzystwie rekrutera. Nasi rekruterzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników. Głównym zadaniem jest pomoc w doborze oferty odpowiedniej dla Ciebie.

Co zaoferuje Ci nasz rekruter:

 • przedstawi aktualne oferty pracy, odpowiadając na wszystkie nurtujące Cię pytania;
 • zweryfikuje Twoje plany zawodowe, dopyta o dotychczasowe doświadczenie oraz pomoże w dopasowaniu najlepszej oferty;
 • przeprowadzi z Tobą proces rekrutacyjny dla konkretnej, wybranej oferty i zarekomenduje Cię u naszego klienta;
 • poinformuje Cię o wynikach prowadzonej rekrutacji, ustali termin rozpoczęcia pracy;
 • skieruje na badania;
 • przekaże Cię w opiekę koordynatorowi, który będzie wsparciem na kolejnym etapie zatrudnienia i pracy.

Pamiętaj, że rekruter jest dla Ciebie i chce Ci pomóc w znalezieniu najbardziej dopasowanej oferty.

Pamiętaj, że rekruter jest dla Ciebie i chce Ci pomóc w znalezieniu najbardziej dopasowanej oferty.

Zobacz także: Rozmowa rekrutacyjna – jak się do niej przygotować?

Gdzie znajdziesz rekrutera?

W biurach PowerJobs:

Możesz podjąć z nim także kontakt telefoniczny lub zaaplikować na wybraną z naszych ofert, a wówczas rekruter skontaktuje się z Tobą i umówi się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Na czyje wsparcie mogę liczyć w agencji pracy PowerJobs? pj article 2020.10.25

Jak wypełnić kwestionariusz osobowy?

Dowiedz się więcej

Koordynator – Twoje wsparcie w pracy

Koordynator:
- dopełnia formalności związanych z zatrudnieniem
- nadzoruje kwestie kadrowo-płacowe
- odpowiada za organizację pracy
- pomaga w sytuacjach problematycznych
- dba o kwestie związane z zakwaterowaniem

Kim jest koordynator? Koordynator to przypisany Tobie opiekun z ramienia PowerJobs, który będzie Ci towarzyszył przez cały okres zatrudnienia u naszego klienta. Rolą naszych koordynatorów jest wsparcie w zakresie organizacji Twojej pracy, kwestii formalnych, kadrowo-płacowych, w sytuacjach nietypowych i trudnych. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra koordynatorów pozostaje do Twojej dyspozycji od momentu podpisania umowy.

Co zaoferuje Ci nasz koordynator:

 • dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem, począwszy od pierwszej umowy, przygotowanie do pierwszego dnia pracy;
 • wesprze Cię w zakresie kwestii formalnych, kadrowo-płacowych, takich jak: przedłużenie umowy, rozwiązywanie umowy, wydanie zaświadczeń, pasków wynagrodzeń, odpowie na pytania dotyczące wynagrodzeń, pomoże w ich weryfikacji;
 • wesprze Cię w kwestiach organizacyjnych, jakie pojawiają się w codziennej pracy;
 • zorganizuje kwestie kwaterunkowe i transportowe podczas zatrudnienia poza granicami kraju;
 • pomoże w sytuacjach trudnych i konfliktowych.

Koordynator jest do Twojej dyspozycji w biurze PowerJobs (będziesz mieć z nim kontakt telefoniczny i mailowy), ale także będzie się spotykał z Tobą na co dzień w miejscu Twojej pracy. W wyznaczonych dniach i godzinach odbywają się tzw. dyżury pracownicze, podczas których możesz załatwić wszystko z koordynatorem obecnym na terenie firmy, w której pracujesz.

Dla PowerJobs najważniejsze jest Twoje zadowolenie, bo jest to gwarancja długotrwałej współpracy. Dlatego też dbamy o nasze relacje, jesteśmy z Tobą i dla Ciebie! Jeśli więc masz jakiekolwiek pytania lub obawy skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, a także pomóc w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy, poradami i artykułami dotyczącymi możliwości rozwoju zawodowego.

  Na jaki adres mailowy chcesz otrzymywać newsletter?

  Jak mamy się do Ciebie zwracać?

  W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest PowerJobs Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Ściegiennego 3, 40-114 Katowice (KRS: 0000254883).
  2. Powyższe dane osobowe przetwarzane będą przez PowerJobs Sp. z o.o. zgodnie z udzielną przez Panią/ Pana zgodą (podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 pkt a) RODO), w celu otrzymania Newslettera wydawanego przez PowerJobs Sp. z o.o.
  3. Podanie powyższych danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym lub warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pan/Pani zobowiązany/a do podania powyższych danych osobowych, jednak brak ich podania uniemożliwi realizacje ww. celu.
  4. Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym otrzymania ich kopii i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeśli została udzielona. Wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w siedzibie PowerJobs Sp. z o.o. lub przesłać na adres mailowy zgody@powerjobs.pl . Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości realizacji ww. celów przetwarzania.
  5. Dane osobowe są udostępniane przez PowerJobs Sp. z o.o. upoważnionym pracownikom i osobom współpracującym z PowerJobs Sp. z o.o. na podstawie umów cywilnoprawnych, przez których realizowany jest cel przetwarzania.

  Jaki rodzaj pracy /stanowisko Cię interesuje?

  (możesz wybrać kilka)

  Stanowisko

  Jaka lokalizacja pracy będzie dla Ciebie możliwa?

  (możesz wybrać kilka)  Jaki region Polski Cię interesuje?

  Region

  Pomiń

  Od zapisania się do newslettera PowerJobs dzieli Cię jeszcze tylko jeden mały krok!

  Potwierdź swój zapis i pobierz e-book „Rozmowa kwalifikacyjna od A do Z”, klikając na link znajdujący się w wiadomości przesłanej na podany w formularzu adres e-mail. Jeżeli nie widzisz wiadomości, koniecznie sprawdź folder SPAM.

  Od zapisania się do newslettera PowerJobs dzieli Cię jeszcze tylko jeden mały krok!

  Potwierdź swój zapis i pobierz plik, klikając na link znajdujący się w wiadomości przesłanej na podany w formularzu adres e-mail. Jeżeli nie widzisz wiadomości, koniecznie sprawdź folder SPAM.