Pracownik produkcji

Praca tymczasowa

Zarobki:

2600 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Żory, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia:

2020-08-17

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na jedną zmianę (6.00-14.00) - wolne weekendy;
  • bezpłatne posiłki dla wszystkich Pracowników;
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • prace manualne związane z wybranym etapem produkcji;
  • bieżąca kontrola jakości.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  • punktualność i samodyscyplina.

data dodania: 2020-07-15

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>