Pracownik magazynu

Praca tymczasowa

Zarobki:

2900 zł - 3200 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Chorzów

Branża:

Praca fizyczna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie;
  • stawkę godzinową: 17 zł brutto;
  • pracę na terenie magazynu zlokalizowanego w Chorzowie Batorym przy ul. Niedźwiedziniec.

Zadania:

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera;
  • przepakowywanie towarów.

Wymagania:

  • motywacja i zaangażowanie;
  • książeczka sanepidowska;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-18.00 (praca od 8 do 12 godzin dziennie, w zależności od możliwości i chęci pracownika)
Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych lub podobnych.

data dodania: 2020-06-22