Specjalista ds. załadunku

Praca stała

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Branża:

Logistyka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • pracę na pełen etat w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00);
  • wynagrodzenie podstawowe do 3700 zł brutto/m-c + premia do 500 zł brutto;
  • kartę na lunch - 190 zł netto (po przepracowanym miesiącu);
  • pakiet benefitów (IKE, wczasy pod gruszą);
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Zadania:

  • przygotowywanie materiałów do wysyłki;
  • komisjonowanie materiałów;
  • kontrola ilości i jakości materiału oraz wyrobów gotowych;
  • pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem;
  • obsługa urządzeń transportu bliskiego - suwnic;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy ustalonych wewnętrznymi przepisami.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę - istnieje możliwość wyrobienia uprawnień pod firmą;
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w obsłudze maszyn produkcyjnych.

data dodania: 2021-10-07