Pracownik produkcji - mile widziane również panie

Praca tymczasowa

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod firmę;
  • wynagrodzenie podstawowe + premię frekwencyjną 200 zł brutto/m-c;
  • lekką pracę fizyczną;
  • dogodny dojazd autobusem linii 5, przystanek Czechowice-Dziedzice Silesia.

Zadania:

  • zakładanie detali na zawieszki do cynkowania;
  • zdejmowanie detali ocynkowanych;
  • układanie i pakowanie detali w pojemnikach.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

data dodania: 2021-09-29

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>