Pracownik działu produkcji (różne stanowiska)

Zarobki:

3000 zł - 3200 zł

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Polska, Myszków

Branża:

Pracownik produkcji

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia:

2019-11-18

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową dla kobiet i mężczyzn;
  • początkowe wynagrodzenie od 16.65 PLN brutto/godzinę + dodatek nocny + extra premie za nadgodziny;
  • szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie i pomoc Koordynatora;
  • możliwość długofalowego zatrudnienia.

Zadania:

  • prosta obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych;
  • monitorowanie procesu produkcyjnego;
  • kontrola jakościowa gotowych wyrobów;
  • montaż drobnych elementów;
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • gotowość do lekkiej pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym;
  • dobry wzrok i spostrzegawczość;
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do długofalowej współpracy.

data dodania:2019-10-29