Pomocnik kucharza - umowa francuska

Praca tymczasowa

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Francja, Albertville

Branża:

Praca dodatkowa/ Sezonowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę bezpośrednio u francuskiego pracodawcy;
  • pracę na okres sezonu zimowego z możliwością przedłużenia na okres letni;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • zakwaterowanie i wyżywienie - zapewnione;
  • pracę w atrakcyjnej miejscowości w regionie Alp.

Zadania:

  • pomoc w przygotowywaniu dań i uzupełnianie bufetu;
  • porcjowanie i dekorowanie potraw;
  • pomoc w utrzymaniu czystości na kuchni;
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfikacji zajmowanego stanowiska.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pomocnika kucharza min. 2 lata;
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego;
  • dyspozycyjność - brak zjazdu na Święta oraz Nowy Rok - praca na cały sezon.

data dodania: 2021-11-18