Pakowacz (również dla osób bez doświadczenia)

Praca tymczasowa

Zarobki:

2600 zł - 3000 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Siemianowice Śląskie, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • pracę tymczasową w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę po kilku miesiącach;
  • wynagrodzenie dla osób dyspozycyjnych do pracy od poniedziałku do piątku ok. 2700 zł brutto, dla osób dyspozycyjnych do pracy również w weekendy ok. 2900 zł brutto;
  • dla osób zainteresowanych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkiem +50% (do kilkunastu w skali miesiąca)
  • pracę w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w Siemianowicach Śląskich (na granicy z Katowicami, okolice przystanku Dąbrówka Mała Centrum Handlowe/Dąbrówka Mała Le Ronda)
  • dofinansowanie do obiadów pracowniczych;
  • możliwość ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjny system poleceń pracowniczych.

Zadania:

  • pakowanie i oklejanie produkowanego asortymentu;
  • kontrola jakości;
  • wypełnianie prostych raportów co-packingowych.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • zdolności manualne;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

data dodania: 2020-07-27