Operator wózka widłowego (praca od pon. do pt.)

Zarobki:

3500 zł

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Polska, Gliwice

Branża:

Operator wózka widłowego

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • pracę w magazynie zlokalizowanym przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia: ok. 3500 - 3800 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych.

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego;
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień;
  • zabezpieczanie towaru w magazynie oraz dbałość o porządek w hali.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT;
  • doświadczenie w pracy w magazynie;
  • systematyczność i dokładność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od pon. do pt.;
  • mile widziana książeczka sanepid.

data dodania:2019-10-15