Operator maszyn

Praca stała

Zarobki:

3500 zł - 5000 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Gliwice, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, na pełen etat w systemie 3-zmianowym;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio pod firmą;
  • wynagrodzenie zasadnicze: do 3500 brutto/m-c na start + premia frekwencyjna do 500 zł brutto/m-c i wydajnościowa do 800 zł brutto/m-c;
  • pakiet benefitów: dodatkowe wynagrodzenie urlopowe, dofinansowanie do posiłków, bony na święta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC: pras, wykrawarek;
  • przezbrojenie maszyn;
  • kontrola jakości gotowych elementów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego i suwmiarki;
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych CNC.

data dodania: 2021-11-12