Operator linii produkcyjnej - NGK Ceramics

Zarobki:

3400 zł - 4700 zł

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Polska, Dąbrowa Górnicza

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia:

2019-11-25

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • wynagrodzenie: 3400 zł brutto + dodatek za system 12h + premie;
  • dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs;
  • pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7:00-19:00, II zmiana 19:00-7:00), około 14 dni roboczych w miesiącu;
  • bezpłatny transport do oddziału w Dąbrowie z miejscowości: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Chruszczobród, Poręba, Zawiercie, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów;
  • stała kontrola jakości produkowanych wyrobów;
  • praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na terenie zakładu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z produkcją;
  • wykształcenie zawodowe;
  • zdolności techniczne i manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność.

data dodania: 2019-11-18