Operator linii produkcyjnej - NGK Ceramics

Praca tymczasowa

Zarobki:

3800 zł - 4500 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia:

2021-03-01

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejścia w struktury firmy NGK Ceramics;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3450 zł brutto + do 10% premii + dodatek 200 zł za pracę w systemie równoważnym + 100-200 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;
  • program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej;
  • kontrola jakości na wybranym etapie produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją;
  • zdolności techniczne i manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność.

data dodania: 2021-02-15