Manager sprzedaży w branży HR

Praca stała

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Katowice, śląskie

Branża:

Sprzedaż i Marketing

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach preferowanego modelu zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • profesjonalne wdrożenie gwarantujące pełną znajomość oferty PowerJobs oraz umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków;
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (auto służbowe, telefon, laptop);
  • nie jesteśmy dużą korporacją. Mamy oczywiście profesjonalne systemy i programy HR"owe, świetnie działający Marketing oraz PR, ponad 15 lat doświadczenia w branży... ale drogi decyzyjne są u nas maksymalnie skrócone, a procedury uproszczone.

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w południowej Polsce;
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży: przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej;
  • dbałość o długotrwałe relacje z klientami i odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług HR;
  • umiejętność utrzymywania relacji z klientem;
  • innowacyjność i proaktywna postawa w pozyskiwaniu klientów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

data dodania: 2021-10-11