Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT

Praca tymczasowa

Zarobki:

3500 zł - 3800 zł brutto

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Myszków, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia:

2021-03-01

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • wzrastające wynagrodzenie (od 20 zł brutto/godzinę + premie);
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące pracownika do prawidłowego wykonywania obowiązków;
  • możliwość rozwoju umiejętności w ramach codziennej pracy;
  • pracę na terenie Myszkowa.

Zadania:

  • prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów do produkcji;
  • zaopatrywanie działu produkcji w surowce i materiały;
  • odbieranie materiałów oraz produktów gotowych z hali produkcyjnej;
  • transport wewnętrzny towaru;
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej;
  • kontrola ilościowa stanów magazynowych;
  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych;
  • dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy oraz odpowiedzialność za powierzone mienie.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (wydanych przez UDT) - warunek konieczny;
  • gotowość do długofalowej współpracy w systemie 4-brygadowym - warunek konieczny;
  • doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych - mile widziane;
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność i systematyczność oraz duża motywacja i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań.

data dodania: 2021-02-18