Magazynier - kompletacja zamówień

Zarobki:

2700 zł - 3200 zł

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Polska, Chorzów

Branża:

Pracownik magazynu

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Oferujemy:

  • pracę tymczasową w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia pod firmę;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • szybkie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta;
  • pracę od pon. do pt. w godzinach 6-14, 14-22, możliwość pracy również w soboty (100% płatne)
  • stawka za godzinę brutto: 14,70 zł (soboty: ok. 30 zł)
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Zadania:

  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera;
  • konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • predyspozycje do pracy fizycznej;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność i systematyczność;
  • mile widziany status ucznia/studenta.

data dodania:2019-10-16

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>