Elektromechanik

Praca stała

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Miejsce:

Katowice, śląskie

Branża:

Produkcja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 6000 zł brutto/m-c;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - dofinansowanie urlopu, karty Multisport, zapomogi, pożyczki, bilety do kina;
  • pracę w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na pograniczu miast Katowice / Siemianowice Śląskie (okolice ul. Siemianowickiej w Katowicach).

Zadania:

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego;
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie awarii;
  • dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu;
  • udział w pracach remontowych;
  • remonty podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn;
  • rozładunki, montaże i rozruchy technologiczne nowych maszyn;
  • uczestnictwo w testach nowych artykułów;
  • współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe;
  • uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych;
  • doświadczenie w zawodzie ślusarz narzędziowy, ślusarz - mechanik, elektromechanik lub pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu;
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń;
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00).

data dodania: 2021-09-27