English version
French version
Deutsch wersion
Jesteś tutaj: Powerjobs /Dla kandydatów

Dla kandydatów

Naszym pracownikom zapewniamy zatrudnienie na legalnych i uczciwych warunkach w różnych sektorach w kraju i zagranicą. Dysponujemy ofertami pracy zarówno dla osób rozpoczynających życie zawodowe, jak i dla posiadających doświadczenie w różnych branżach niezależnie od wieku. Chcemy, by współpracujący z nami mogli czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Dbamy o zadawalające wynagrodzenia. Stwarzamy perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego poszczególnych pracowników.


Oferty pracy

PowerJobs specjalizuje się w delegowaniu pracowników tymczasowych w ramach unijnej swobody świadczenia usług. Posiadamy oferty pracy u sprawdzonych i zaufanych klientów w sektorze logistycznym, budowlanym i produkcyjno-przemysłowym.Praca w Polsce

Dajemy możliwość zatrudnienia w ramach pracy tymczasowej z naszą agencją jak również pracy stałej bezpośrednio u naszych klientów. Działamy w sektorze logistycznym i produkcyjnym. Nasi pracownicy zatrudnieni są w oparciu o umowę o pracę zgodnie z przepisami ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z dnia 9 lipca 2003 r.. Zapewniamy obsługę projektu z pełnym wsparciem rekrutera i koordynatora w miejscu wykonywania pracy.


Praca w Niemczech

PowerJobs specjalizuje się w delegowaniu pracowników tymczasowych do Niemiec w ramach unijnej swobody świadczenia usług. Posiadamy oferty pracy u sprawdzonych i zaufanych klientów niemieckich w sektorze logistycznym i produkcyjno-przemysłowym.

Zatrudnienie pracowników delegowanych na rynek niemiecki odbywa się na podstawie :

Pracownikom delegowanym zapewniamy:


Praca we Francji

PowerJobs specjalizuje się w delegowaniu pracowników tymczasowych do Francji w ramach unijnej swobody świadczenia usług. Posiadamy oferty pracy u sprawdzonych i zaufanych klientów francuskich w sektorze budowlanym i produkcyjno-przemysłowym.

Zatrudnienie pracowników delegowanych na rynek francuski odbywa się na podstawie :

Pracownikom delegowanym zapewniamy :


Aplikuj

*
- Pole wymagane
Imię*:
Nazwisko*:
Data urodzenia (YYYY-MM-DD)*:
Adres e-mail*:
Numer telefonu*:
Miejscowość*:
Województwo*:
Informacje dodatkowe:
Twoje CV (dozwolone pliki: pdf,doc,docx,rtf,odt,odf,odp)*: